Протезування зубів керамікою

У сучасній стоматології незнімне протезування металокерамікою – одна з найпоширеніших процедур.

З цього матеріалу створюються надійні і міцні коронки, які за своїм зовнішнім виглядом повністю імітують натуральні зуби.


Металокерамічні конструкції використовуються дуже давно і багато разів довели свою ефективність. Зубні протези у Львові формула дент відрізняються високою якістю.

Протезування зубів металокерамікою

Переваги металокераміки.

Зубні протези у Львові формула дент відрізняються хорошим балансом ціни і якості. Серед їх переваг:

• висока стійкість до жувальних навантажень;

• довгий термін служби – в середньому близько 15 років;

• естетичність і можливість підібрати відтінок під колір зубів;

• гипоаллергенність і мала кількість протипоказань.

Крім того, керамічна поверхня не змінює свій колір під дією харчових барвників і стійка до утворення зубного нальоту. Її гладка щільна структура не дає накопичуватися бактеріям, що полегшує догляд.

Відносним мінусом є лише той факт, що через металеву основу з часом на яснах над коронкою може з'явитися синя смуга. Також при штучному освітленні буває помітно, що металокераміка не має такої ж напівпрозорої структури, як справжній зуб. Тому для передніх зубів краще вибрати безметалеві коронки (наприклад, керамічні або з діоксиду цирконію).

Етапи процедури

Існує два вида протезування зубів металокерамікою. Якщо мова йде про частково збереження зуба і руйнування не торкнулися його кореневої частини, лікар усуває карієс, проводить депульпацію і чистить канали, а потім закріплює пломбу на металевому штифті і закриває одинарною коронкою. У разі, коли верхня (коронкова) частина зуба практично не збереглася, лікар може використовувати спеціальну вкладку, яка міцно фіксується в каналах.

Якщо ж руйнування занадто сильні і корінь зуба просто не витримає навантаження, потрібне видалення. Потім після загоєння лунки лікар обточує сусідні зуби і створює особливу конструкцію – три з'єднані між собою коронки. Цей незнімний протез закриває проміжок, в зубному ряді і відновлює не тільки естетику, а й жувальну функцію.

Вартість протезування металокерамікою в разі відсутніх зубів буде пропорційно дорожче, оскільки одинарною коронкою тут не обійтися. Також на ціну впливає тип сплаву, він може бути на основі:

• титану;

• кобальту і хрому;

• нікелю і хрому;

• золота і платини або паладію.

Найдоступнішими за ціною варіантами є кобальто-хромовий і нікелево-хромовий сплави. Вартість протезування зубів золото-платиновою або титановою металокерамікою буде вище, але титан дає найдовший термін служби, а золото забезпечує повну біосумісність і жовтий відтінок, близький до природного кольору зубів.

Остаточний вибір типу і матеріалу коронки краще зробити після консультації у фахівця. Запишіться на прийом, щоб пройти обстеження і на основі порад лікаря вибрати оптимальний варіант.

Успешного цветоволшебства и до новых встреч на сайте VortexFlowers.net

Не стесняйтесь сказать "спасибо" своему цветочному мастеру в комментариях и отблагодарить нажатием на кнопки соц сетей! Заходите почаще!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *