Добриво для туї – тільки біопаливо, тільки ЯРОС!

Туя – хвойна рослина, яка використовується у ландшафті для оформлення прикордонних зон або в якості яскравого фокусу.

Карликові сорти туї придатні для пересадки незалежно від свого віку.


Інших представників краще садити в одне місце назавжди. При цьому завжди є ризик передчасного зносу грунту, пiсля чого захворює сама хвоя. Тому добриво для туї рекомендується вибирати про запас. Ще краще – робити ставку на такi біологічні добрива, як ЯРОС. Спочатку тематичний біогумус позиціонував себе в якості добрива для овочів, ягод і квітів. Однак цільова аудиторія відзначає у ЯРОСа користь для хвойних культур.

ЯРОС – для збагачення туї

Чим довше живе рослина, тим більше доводиться витрачати добрив. Оскільки туя служить декором ландшафту, особливої уваги заслуговує якість поживної речовини. Щоб добриво для туї надавало виключно благотворний ефект, необхідно врахувати кілька важливих моментів:

• По-перше, добриво повинно мати біологічне (натуральне) походження;

• По-друге, речовина повинна бути придатною для обприскування та кореневого поливу;

• По-третє, треба щоб засіб мав рідкий стан для економного витрачання.

Вітчизняне біопаливо ЯРОС відповідає усiм перерахованим вимогам. Натуральний склад дозволяє обробляти тую, не переживаючи за можливі побічні ефекти. Причому відповідна обробка віщує швидке пожвавлення мікрофлори. А оскільки у грунті корисні бактерії постійно конкурують зi шкідливими, то останні часто доводиться витісняти ручним методом за допомогою того ж біогумусу.

ЯРОС — для лікування туї

Туя – відносно невибаглива хвойна рослина. Вона непогано переносить задимлене повітря і сильні морози. Але героїню теми не треба переоцінювати. Клімат і погода досить мінливі. Через тривалу посуху або опаді туя захворює:

• Фітофторою – грибкова хвороба кореня і нижніх гілок, яку провокує занадто вологий грунт;

• Фузаріозом – утворюється від недостатнього освітлення і надлишку вологи;

• Сірою цвіллю – виникає при густоті гілок і нестачі світла;

• Бурістю – сигналізує про різкий перепад температури і низький рівень макро- та мікроелементів у грунті.

Лікування туї вітає розпушування грунту, обрізку зайвих гілок, а також підгодівлю. Без останньої рослина не зможе відновити сили. Причому мова йде про кореневу, а також позакореневу обробку.

Обприскування освіжає чагарник, змиваючи з нього шкідливий наліт і насичуючи речовинами, які зеленій масі важко виробляти самостiйно. Бор є одним з таких речовин. Але купувати борну кислоту і розраховувати на швидке лікування – це безглуздо. Краще використовувати комплексне біологічно активне добриво ЯРОС, в якому містяться інші корисні речовини. Головне, що всі вони натуральні і містяться в помірному співвідношенні. Звідси виникає попит на готову рідину з описом складу і сертифікатом високої якості від різних лабораторій. ЯРОС – найкраще біопаливо, яке можна порекомендувати для туї. Швидкий, комплексний і позитивний результат гарантовано.

Успешного цветоволшебства и до новых встреч на сайте VortexFlowers.net

Не стесняйтесь сказать "спасибо" своему цветочному мастеру в комментариях и отблагодарить нажатием на кнопки соц сетей! Заходите почаще!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *